Jaką drukarkę do smartfona wybrać?

Drukarka do smartfona to nowoczesny gadżet, który pozwala nam niemal natychmiast wydrukować zdjęcia z naszego telefonu na specjalnym papierze termosublimacyjny. Fotografia posiada warstwę zatrzymującą promienie UV i wodę. Drukarka do smartfona jest małym urządzeniem, mieszczącym się w torebce lub plecaku.

Bez problemu możemy ją zabrać ze sobą na wyjazd. Koszt jej zakupu to ok. 500-600 zł. Do tego musimy doliczyć cenę wkładu termosublimacyjnego, czyli ok. 100 zł. Działa za pomocą Wi-Fi lub Bluetooth. Możemy ją ładować wykorzystując ładowarkę.

Jedną z najczęściej wybieranych drukarek do smartfona jest Canon Selphy Square QX10. Jej waga wynosi 445 gramów, a wymiary to 102 x 143 x 31 mm. Drukuje zdjęcia o wymiarach 68 x 68 mm. Firma gwarantuje 100-letnią trwałość zdjęć. Działa bezprzewodowo, za pomocą aplikacji. Koszt jej zakupu to ok. 670 zł. Inny ciekawy model drukarki do smartfona to Kodak Mini 2 Plus Retro. Cechuje go bardzo dobra jakość odbitek. Wymiary zdjęć to 5,4 x 8,6 cm. Działa za pomocą Bluetooth. W zestawie firma dołącza 10 wkładów. Cena to ok. 400 zł. Najtańszy i najmniejszy model drukarki do smartfona to Xiaomi Mini drukarka do smartfonów. Mimo niskiej ceny drukarka pozwala nam na uzyskanie zdjęć o dobrej jakości, o wymiarach 50 x 76 mm.

Działa z wykorzystaniem Bluetooth. Drukarka do smartfona to ciekawy i funkcjonalny gadżet pozwalający na wydrukowanie zdjęć z telefonu w niemal każdym miejscu na świecie.